SKÅL, trä, 1800-tal.

1643939. SKÅL, trä, 1800-tal.

57x54 cm, höjd 15,5 cm.

Kraftigt slitage, hål samt äldre lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!
1643939. SKÅL, trä, 1800-tal.

57x54 cm, höjd 15,5 cm.

Antal besök: 900