PÄLSKAPPA, Saga Selected Mink.1900-talets andra hälft.

164359. PÄLSKAPPA, Saga Selected Mink.1900-talets andra hälft.

Päls Bergström Sundsvall. Storlek. Byst 100, rygglängd 110 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 885