SKRIVBORD, ek, 1900-talets första hälft.

164345. SKRIVBORD, ek, 1900-talets första hälft.

Längd 125, bredd 63, höjd 75 cm, ekstol med skinnsits medföljer.

slitage och skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage och skador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 122