KULLATROLL, keramik, Åke Holm.

1643360. KULLATROLL, keramik, Åke Holm.

Höjd 15 cm. Signerad.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm. Signerad.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 423