VAS, porslin, Kina, 1900-tal.

VAS, porslin, Kina, 1900-tal.
164319. VAS, porslin, Kina, 1900-tal.

Oxblodsfärgad glasyr. Höjd 46 cm.

Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre nagg.

Antal besök: 578