CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft.

164315. CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft.

Fanerad i alm. Tre lådor. Nedfällbar skrivklaff. Längd 93, bredd 50, höjd 121 cm.

Slitage och skador, klaffen låst nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 570