LÅS med NYCKEL, smide, 1700-tal.

164300. LÅS med NYCKEL, smide, 1700-tal.

Längd 22,5 cm.

Slitage, fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22,5 cm.

Slitage, fungerar.

Antal besök: 895