HYLLA för barn/lekrum, 1900-talets andra hälft.

1642175. HYLLA för barn/lekrum, 1900-talets andra hälft.

Höjd 87, bredd 87, djup 30 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre fläckar.

Antal besök: 762