PIETRO DALLA SANTA. "Den gamla bron, Vimmerby". Olja på duk. Signerad och daterad a tergo 1983.

164213. PIETRO DALLA SANTA. "Den gamla bron, Vimmerby". Olja på duk. Signerad och daterad a tergo 1983.

64 x 84 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 84 cm.

Antal besök: 1 394