HÄNGFOTOGENLAMPA, 18/1900-tal.

164181. HÄNGFOTOGENLAMPA, 18/1900-tal.

Höjd: ca 72 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 72 cm.

Slitage.

Antal besök: 546