LARS HELLSTEN. SKÅL, glas, Orrefors, signerad, EA, 1-89.

1641793. LARS HELLSTEN. SKÅL, glas, Orrefors, signerad, EA, 1-89.

Höjd 12 cm, diameter 40 cm. Etikettmärkt.
Signerad Lars Hellsten, Orrefors, 946520, EA 1-89.

Obetydligt slitage.

Lars Hellsten (Född 1933)

Tema

Sterbhuset efter Kurt Thunell, Nybro

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Lars Hellsten (Född 1933)

Tema

Antal besök: 550