Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv med man och kvinna som hämtar vatten i vattendrag. Olja på duk. Osignerad.
164170. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv med man och kvinna som hämtar vatten i vattendrag. Olja på duk. Osignerad.
30 x 45 cm.
Mindre krackelyr.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 45 cm.
Mindre krackelyr.
Gomér & Andersson Linköping
1 006