Halmstads Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
SALT OCH PEPPARKAR, 2 st, porslin, 1970-tal.
1641643. SALT OCH PEPPARKAR, 2 st, porslin, 1970-tal.
Höjd 10 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 10 cm.
bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
165