FOTOGENLAMPOR (2), bl.a koppar, 18/1900-tal.

164157. FOTOGENLAMPOR (2), bl.a koppar, 18/1900-tal.

Högsta höjd: 50 cm.

Bruksslitage på kopparlampan. Den andra med släppta lödningar i kuphållaren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd: 50 cm.

Antal besök: 932