GRYTA, emaljerad, Kockums, 10 liter.

1641252. GRYTA, emaljerad, Kockums, 10 liter.

Höjd 22 cm med lock, diameter 33 cm.

Bruksskick, smånagg vid kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 386