BRICKBORD, nyrenässansstil, daterad 1910.

164087. BRICKBORD, nyrenässansstil, daterad 1910.

Längd 84, bredd 52, höjd 80 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 858