NYCKELDRAGARE, 18 k guld, Aciguilles, 1800-tal.

164080. NYCKELDRAGARE, 18 k guld, Aciguilles, 1800-tal.

Boett märkt "Echappement A Cylindre Quatre Trous En Rubis". Diameter 43 mm.

Slitage. Skadad urtavla. Hårstråsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 642