SAMEKNIV, läder och ben, Johannes Lauri, Rovaniemi, signerad.

164079. SAMEKNIV, läder och ben, Johannes Lauri, Rovaniemi, signerad.

Längd ca 14,5 cm.

Slitage, mindre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 14,5 cm.

Slitage, mindre skada.

Antal besök: 860