Kniv i med handtag och balja i trä med skuren dekor. Stämplad "PTR UMAR". Längd 45 cm.
Prydnadsdolk monterad på väggtavla, 49x26 cm.
Machete i läderhölster. Stämplad "LEG IIII MU, Collins & Co, Made in US. No 35" Längd 58 cm.
Bruksslitage.
Bruksslitage.