CHAMPAGNEGLAS, glas, ett par, "Millenium", Bertil Vallien, Kosta Boda.

164055. CHAMPAGNEGLAS, glas, ett par, "Millenium", Bertil Vallien, Kosta Boda.

Fot med dekor av innesluten figur i metall. Signerade och numrerade.
Höjd 26 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 2 504