LARS HELLSTEN. VAS, glas, Orrefors signerad, EA, 1-91.

1640461. LARS HELLSTEN. VAS, glas, Orrefors signerad, EA, 1-91.

Höjd ca 20, bredd ca 20 cm.
Signerad Lars Hellsten, Orrefors 983620, EA, 1-91.

Obetydligt slitage.

Lars Hellsten (Född 1933)

Tema

Sterbhuset efter Kurt Thunell, Nybro

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20, bredd ca 20 cm.

Obetydligt slitage.

Lars Hellsten (Född 1933)

Tema

Antal besök: 867