6 kaffekoppar med fat.
4 tekoppar med fat.
11 assietter.
Tekanna,
Kaffekanna.
Kanna.
Sockerskål.
Gräddkanna.
Såsskål på fat.
2 skålfat.
2+1+1 uppläggningsfat, längd 26,5 - 37 cm.
Skål, diameter ca 24 cm.
12 djupa tallrikar, diameter 25 cm.
12 flata tallrikar, diameter 24,5 cm.
11 matassietter, diameter 21,5 cm.
Kanna med nagg. Enstaka mindre nagg. Bruksslitage.
6 kaffekoppar med fat.
4 tekoppar med fat.
11 assietter.
Tekanna,
Kaffekanna.
Kanna.
Sockerskål.
Gräddkanna.
Såsskål på fat.
2 skålfat.
Skål, diameter ca 24 cm.