LI XIAOKE. "OLD BEIJING".

LI XIAOKE. "OLD BEIJING".
1639872. LI XIAOKE. "OLD BEIJING".

Signerad, numrerad 13/50, litografi, bladmått ca 73,5x73 cm.

Löst inlagd mellan passepartout och bakstycke, hanteringsveck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 443