ROTKORG SAMT SKEDAR, TVÅ STYCKEN, 1900-TAL.

1639732. ROTKORG SAMT SKEDAR, TVÅ STYCKEN, 1900-TAL.

Skedar, samearbeten, ej signerade. Längd 11,5-13 cm.
Korg med lock, höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Korg med lock, höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 834