MATSALSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

163913. MATSALSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bestående av bord och 4 st stolar. Längd 140, bredd 100, höjd 73 cm, 2 st iläggskivor á 55 cm, varav en med sargkant.

Slitage, smärre fläckar. En sargkant lös på iläggskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 903