SPÄNNE, porslin, silver, jugend, Georg Asplund dat. 1907 samt fattning av Axel Georg Björkman, Stockholm, 1907.

1639075. SPÄNNE, porslin, silver, jugend, Georg Asplund dat. 1907 samt fattning av Axel Georg Björkman, Stockholm, 1907.

Dekor av blommor.
Ca 6,2x5,9 cm.

Nagg. Slitage.

Tema

Stockholmiana

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av blommor.
Ca 6,2x5,9 cm.

Nagg. Slitage.

Tema

Stockholmiana

Antal besök: 1 307