SKRIVBORD, jugend, 1900-talets första hälft.

163897. SKRIVBORD, jugend, 1900-talets första hälft.

Fristående. Längd 137, bredd 77, höjd 78 cm.

Slitage, repor och märken, möjligen senare skiva.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 787