PARTI PORSLIN och KERAMIK, Arabia, 1900-tal.

16389. PARTI PORSLIN och KERAMIK, Arabia, 1900-tal.

Bestående av ;8 koppar med fat, ytterfoder, mindre skål, risporslin, Friedl Holzer-Kjellberg. Vas och ytterfoder. Högsta höjd 12 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 835