VÄGGLAMPA. 50-tal.

VÄGGLAMPA. 50-tal.
1638680. VÄGGLAMPA. 50-tal.

Med två ljuspunkter. Perforerade plåtkupor med arm av mässing

Höjd ca 30 cm, nivåskillnad mellan kuporna.

ytslitage.För väggfast montering.

Gör en kostnadsfri värdering!
1638680. VÄGGLAMPA. 50-tal.

Antal besök: 852