GUSTAF ADOLF FAHLE. "Ateljébordet", olja på pannå, signerad och daterad -58.

16382. GUSTAF ADOLF FAHLE. "Ateljébordet", olja på pannå, signerad och daterad -58.

41 x 33 cm.

Gustaf Adolf Fahle (1906–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 33 cm.

Antal besök: 840