J. MARTIN. Fartyg.

J. MARTIN. Fartyg.
1637597. J. MARTIN. Fartyg.

Olja på duk
signerad
69x39 cm.

Kromatiska återintegreringar. Liten riva i det nedre området. Stomme i snidat och förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!
1637597. J. MARTIN. Fartyg.

Olja på duk
signerad
69x39 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 264