LARS MELANDER (FÖDD 1939). Fågelstudie.

1637528. LARS MELANDER (FÖDD 1939). Fågelstudie.

Signerad Lars Melander -97, akvarell, 24,5x33 cm.

fläckar på passpartout.

Gör en kostnadsfri värdering!

fläckar på passpartout.

Antal besök: 841