BORD, runt med glasskiva, 1930-tal.

16375. BORD, runt med glasskiva, 1930-tal.

Trekantsformat underrede med hyllplan.
Diameter 85, höjd 68 cm.

Fanerskador, slitage. fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 85, höjd 68 cm.

Antal besök: 893