VÄGGLAMPOR, ett par, mässing och glas, 1900-tal.

1637443. VÄGGLAMPOR, ett par, mässing och glas, 1900-tal.

Höjd 30 cm, djup 15 cm.

Bruksslitage, övre glaskupa med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm, djup 15 cm.

Antal besök: 135