ARMBAND 18 guld, otydliga stämplad, Stockholm, 1900-tal.

163739. ARMBAND 18 guld, otydliga stämplad, Stockholm, 1900-tal.

Armband med kompletterad berlock i 18k guld.
Längd ca 20 cm.
Vikt ca 12,8 gram.

Säkerhetskedja saknas. Gravyr bortslipad. Länk på armband vid berlockens placering med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 20 cm.
Vikt ca 12,8 gram.

Antal besök: 679