MJÖLKKANNA, 1900-tal.

MJÖLKKANNA, 1900-tal.
163732. MJÖLKKANNA, 1900-tal.

Märkt LMC.
Höjd ca. 50 cm.

Yt- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
163732. MJÖLKKANNA, 1900-tal.

Märkt LMC.
Höjd ca. 50 cm.

Yt- och bruksslitage.

Antal besök: 960