KAROTTER SAMT SKÅL, Pick Nick, Granada, Koka samt Gustavsberg.

163722. KAROTTER SAMT SKÅL, Pick Nick, Granada, Koka samt Gustavsberg.

5 delar.

Bruksslitage samt smärre pipnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 delar.

Antal besök: 751