EVY LÅÅS. färglitografi, signerad, numrerad 168/360, daterad -85.

163690. EVY LÅÅS. färglitografi, signerad, numrerad 168/360, daterad -85.

78 x 60 cm.

Evy Låås (1923–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

78 x 60 cm.

Evy Låås (1923–1999)

Antal besök: 811