DOCKSKÅP med INREDNING, Lerro, Sweden.1950-tal.

163689. DOCKSKÅP med INREDNING, Lerro, Sweden.1950-tal.

Bredd 69, djup 25, höjd 40 cm.

Slitage, defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, defekter.

Antal besök: 8 489