GLASFÖREMÅL, 2 delar, Orrefors, VAS, 1930/40-tal samt SKÅLFAT, Ingeborg Lundin, signerade.

163660. GLASFÖREMÅL, 2 delar, Orrefors, VAS, 1930/40-tal samt SKÅLFAT, Ingeborg Lundin, signerade.

Etsad dekor, höjd ca 25 cm.

Obetydligt nagg på vas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsad dekor, höjd ca 25 cm.

Obetydligt nagg på vas.

Antal besök: 791