BORDSLAMPA, funkis, 1930-tal.

1636456. BORDSLAMPA, funkis, 1930-tal.

Kromad och lackerad metall, skärm av glas. Två ljuspunkter. Diameter 30, Höjd ca 30 cm.
Diam skärm ca 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam skärm ca 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 964