BOKHYLLA, med skrivklaff, AB Möbelindustri Rottne, 1960-tal.

163620. BOKHYLLA, med skrivklaff, AB Möbelindustri Rottne, 1960-tal.

Bokhylla, bredd 110, djup 40, höjd 175 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 593