STEREOSKÅP MED BILDER I ASK, H.C.White Co. 1800-talets slut.

163618. STEREOSKÅP MED BILDER I ASK, H.C.White Co. 1800-talets slut.

"The Perfecscope", stereoskåp av metall med etsad dekor. Märkt "H.C. White Co.". Ask med 36 bilder.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 897