BIJOUTERIER i SMYCKESKRIN, 1900-talets andra halva.

163571. BIJOUTERIER i SMYCKESKRIN, 1900-talets andra halva.

3 st ringar, storlek 18-19. 7 par örhängen. 2 st armband. Collier. Halsband, Hänge, Nål med sten. Smyckeskrin i tre våningar med spegel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 960