STOLAR, 6 st, biedermeier, 1800-tal.

16351. STOLAR, 6 st, biedermeier, 1800-tal.

Björk.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk.

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 3 324