PABLO PICASSO. EFTER. "Dans runt fredsduva", färglitografi, sign och daterad 25.7.61 i trycket.

16350. PABLO PICASSO. EFTER. "Dans runt fredsduva", färglitografi, sign och daterad 25.7.61 i trycket.

64 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 6 291