Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
MARTIN WICKSTRÖM, "Fashion Dream", blandteknik, daterad -85.
163451. MARTIN WICKSTRÖM, "Fashion Dream", blandteknik, daterad -85.
Utvalt av våra föremålsexperter
Ca 15x17cm.
Mindre slitage på ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 15x17cm.
Mindre slitage på ram.
Gomér & Andersson Linköping
795