MARTIN WICKSTRÖM, "Fashion Dream", blandteknik, daterad -85.

163451. MARTIN WICKSTRÖM, "Fashion Dream", blandteknik, daterad -85.

Ca 15x17cm.

Mindre slitage på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 15x17cm.

Mindre slitage på ram.

Antal besök: 795