FIGURIN, Lisa Larsson, "Johanna", Gustavsberg.

163448. FIGURIN, Lisa Larsson, "Johanna", Gustavsberg.

14cm hög.
Delvis glaserad. Signerad samt etikettmärkt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

14cm hög.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 120