Halmstads Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 2-stycken, gråmålat trä, 1930-tal.
1634192. STOLAR, 2-stycken, gråmålat trä, 1930-tal.
Rygghöjd 86 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygghöjd 86 cm.
Brukslitage.
Halmstads Auktionskammare
184