STEIFF, jakthund, "Waldilli".

STEIFF, jakthund, "Waldilli".
1633637. STEIFF, jakthund, "Waldilli".

Höjd 23 cm.
Proveniens: sydsvensk samling.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 638